• Úvěry od 50.000,-Kč do 10 miliónů. Ručení nemovitostí: bytem - domem - chatou

Nebankovní úvěry a hypotéky bez registru

 

Konsolidujte své půjčky do jedné - snížíme vám měsíční splátky!
Úvěry od 50.000,- Kč do 10 miliónů
Ručení nemovitostí: bytem - domem - chatou

Poskytujeme  nebankovní  úvěry  bez  registru  i  bez doložení  příjmu  pro  zájemce  z  celé  České  republiky

Jsme zavedená finanční kancelář s mnohaletými zkušenostmi, která se zabývá poskytováním individuální bezplatné odborné pomoci spojené s návrhem řešení včetně zajištění vhodného úvěru. Snažíme se vycházet vstříc vašim potřebám a pozorně sledujeme aktuální vývoj na finančním trhu v oblasti nebankovních hypoték a úvěrů. Nezkoumáme, na co peníze potřebujete a náš úvěr je určen pro občany, kterým banka nepůjčí. Umíme vyřešit dluhy, exekuce, dražby, dědictví, zástavní práva a další právní vady váznoucí na nemovitostech. Nabízíme nejlevnější nebankovní hypotéku na trhu bez zkoumání registrů a bez poplatků. S námi máte záruku, že poskytnutý úvěr bude pro vás ten nejvýhodnější. Poraďte se s odborníky a ušetřete! Parametry úvěrů můžeme projednat v naší kanceláři nebo u vás doma. Využijte výhody, které jinde nedostanete. Zajistíme vám půjčku se zástavou.

Prověřená společnost

IMAGE:

Naše finanční kancelář nemá žádné negativní ohlasy od svých klientů.

Nebankovní úvěry a hypotéky bez registru i bez doložení příjmu

Poskytujeme dlouhodobé i krátkodobé nebankovní úvěry s nízkým úrokem se zástavou nemovitosti (nebo i družstevního bytu) s čerpáním peněz bez udání účelu pro občany, které nechce nebo nemůže financovat bankovní sektor. Peníze jsou zaslány na váš bankovní účet v celkové výši a jejich použití je plně na vás. Pro klienty s dobrou platební morálkou, kterým jsme zajistili nebankovní úvěr, jsou připraveny bonusy ve formě snížení úrokové sazby a měsíční splátky.

Peníze můžete získat do 3 dnů!

V případě zájmu o rychlé řešení hypotéky jsme vám schopni poskytnout peníze do 3 dnů. To umíme, přesvědčte se! Nebankovní hypotéku vám dokážeme předschválit i po telefonické konzultaci.

Mám zájem

Žádost o úvěr

O úvěr mohou žádat všichni občané EU s trvalým nebo přechodným pobytem v ČR. Musí být starší 18 let a alespoň jeden se žadatelů musí být v den splatnosti mladší 75 let. Zastavit nemovitost pro vás může i rodinný příslušník nebo kterákoliv osoba, která nemovitost vlastní. Hodnocení bonity zástavy úvěru je hlavním kritériem pro poskytnutí úvěru. Je možné získat úvěr až do výše 60 % hodnoty nemovitosti - LTV 60 %. Odhad nemovitosti je zdarma. O úvěr mohou žádat podnikatelé, zaměstnanci, firmy, OSVČ, důchodci.

Neexistuje univerzální poskytovatel úvěrů

Důležitá informace je, že na finančním trhu neexistuje univerzální poskytovatel úvěrů, který by dokázal postihnout a vyřešit všechny konkrétní situace a požadavky klientů. Nebankovní úvěry poskytuje řada společností. Liší se od sebe zejména úrokovými sazbami, poplatky, výškou poskytnutého úvěru ve vazbě na hodnotu nemovitosti, rychlostí vyřízení úvěru a pod. Je velkou chybou žádat o úvěr přímo poskytovatele úvěru. Vnutí vám pouze svoje podmínky bez možnosti srovnání s realitou na finančním trhu. Máme mnohaleté zkušenosti ve finančním sektoru a zajistíme vám optimální úvěr, který bude ušitý na míru a nezatíží váš rozpočet.

Příklady splátek

V níže uvedené tabulce jsou uvedeny příklady splátek pouze jako jedna z možných variant. Tyto úvěry nejsou spotřebitelské a jsou určeny pro podnikatele a živnostníky bez prokazatelných příjmů. Za podobných počátečných splátek s následnou klesající úrokovou sazbou a celkově výhodněji lze poskytnout spotřebitelský úvěr, který je určen všem občanům (podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům). Další informace včetně aktuální úvěrové kalkulačky připravujeme.

Doba spláceníVýše splátky záleží na výběru typu úvěru dle Vašich potřeb a možností. Po splacení všech splátek je zůstatek úvěru nulový
100.000200.000300.000400.000500.000600.000700.000800.000900.0001 mil.
5 let 2.176,- 4.352,- 6.528,- 8.704,- 10.880,- 13.056,- 15.232,- 17.408,- 19.584,- 21.760,-
20 let 999,- 1.990,- 2.890,- 3.890,- 4.790,- 5.790,- 6.790,- 7.690,- 8.690,- 9.690,-

Úrok od 6,9% ročně

Mám zájem

Sídlíme v budově Českého rozhlasu Plzeň

IMAGE:

TOPlist